VIJF! – cd-presentatie concert

Met Renske de Leuw
1 maart 2020
Hilvaria Studio's, Hilvarenbeek

Feestelijk presentatieconcert ter gelegenheid van de debuut cd van Ensemble VIJF: SAFFIER.

Aanvang: 15.00u
Locatie: Hilvaria Studio’s – Goirlesedijk 12 b, Hilvarenbeek
Kaarten à €15,00 via info@ensemblevijf.nl

VIJF! speelt klassieke muziek op nét een andere wijze. De gouden combinatie van harp, fluit, fagot, hobo en viool maakt VIJF! tot een uniek ensemble. En omdat de samenstelling zo bijzonder is maakt het ensemble vaak zelf de arrangementen. Zo speelt VIJF! niet alleen kamermuziek maar brengt ze ook grotere orkestwerken. Waarbij uiteraard de muzikale strekking in zijn waarde wordt gelaten.

Het begon allemaal met de droom van hoboïste Anne-Marie van Mierlo: Een droom voor een nieuw, kleurrijk, ensemble. Haar enthousiasme werkte aanstekelijk en al snel kreeg haar idee concrete vormen met de oprichting van het nieuwe ensemble VIJF! dat zich in januari 2017 succesvol presenteerde.

VIJF! bestaat uit:
Saskia Onstwedder-List; fluit
Anne-Marie Van de Grint; viool
Anne-Marie van Mierlo; hobo, hobo d’amore, althobo
Lieselot Toorop; fagot
Renske de Leuw; harp

Geplaatst op 23 februari 2020


Lees verder: