Lage Landen Harp Weekend

10 maart - 12 maart 2023
Nivonhuis De Bosbeek

Eindelijk: in 2023 wordt er van 10 tot en met 12 maart weer een Lage Landen Harpweekend georganiseerd. Met inspirerende docenten samen een weekend muziek maken in Nivonhuis de Bosbeek in Bennekom! Dit jaar hebben we naast 3 niveau groepen voor volwassenen een “young adult” groep, voor tieners/jongeren t/m 18.

Het thema dit jaar is “balfolk”, muziek om op te dansen dus! We zijn er trots op om te kunnen aankondigen dat Tristan Le Govic (bretagne) , Danielle Heiderich (Duitsland), Mirjam Rietberg (NL) en Lies Sommer (NL) zullen komen lesgeven.

Je wordt ingedeeld op je eigen niveau (beginner, gemiddeld en gevorderd niveau) en volgt met jouw groep de workshops. Je krijgt van alle docenten les, in het Nederlands of Engels. Naast de workshops harp kun je ook meedoen aan yoga, sessie leren spelen, een open podium en een docentenconcert. ’s avonds zijn er optionele sessies om aan mee te doen.

Geplaatst op 8 februari 2023


Lees verder: