Lage Landen Harp Weekend

8 maart - 10 maart 2019
Nivonhuis De Bosbeek, Bennekom

Van 8 tot 10 maart 2019 vindt voor de tweede keer het Lage Landen Harp Weekend plaats in Bennekom. Een gezellig weekend, voor jong en oud, beginner tot gevorderde op een prachtige locatie middenin het bos! Dit jaar voor het volwassenenprogramma met topdocenten Rachel Hair (Schotland/ Isle of Man), Jochen Vogel (Duitsland, wirestrung harp) en Fiona Tree (Alexander Techniek). Verwacht inspirerende workshops, concerten, avondsessies en een open podium. Maar ook ontspannende boswandelingen, aandacht voor speelhouding dmv Alexandertechniek, yoga en lekker eten 🙂

Speciaal voor de kinderen tot 15 jaar is het “Blue planet” programma, op zaterdag en zondag. 1 nachtje slapen (toezicht aanwezig), repeteren, tafelvoetbal & tafeltennis, concert op zaterdag, open podium & natuurlijk veel vrienden maken!

Kom je ook?

Inschrijven & meer info op www.harpweekend.nl

Geplaatst op 30 januari 2019


Lees verder: