Jong KC Harpdag

10 maart 2024
Koninklijk Conservatorium, Den Haag

De Jong KC Harpdag is bedoeld voor leerlingen tussen de 6 en 18 jaar die met veel enthousiasme harpspelen en er geen genoeg van kunnen krijgen! Je kan kiezen uit verschillende workshops, dus voor iedereen is er een passend programma.

Inschrijven kan nog tot 19 februari!

Meer informatie over de verschillende programma’s, de betrokken docenten, de dagindeling en het aanmeldformulier vind je op onze website: .
https://www.koncon.nl/agenda/jong-kc-harpdag-2024?d=45d40511

Camac harpen is aanwezig op de harpdag met een expositie. Sabine brengt een mooie selectie haken- en pedaalharpen mee! Het is ook mogelijk om je Camac harp te laten reviseren die dag. Neem zelf contact op met Camac om je hiervoor aan te melden!  nl.camac-harps.com

Geplaatst op 13 februari 2024


Lees verder: