Introductiedag Harp Therapie opleiding IHTP

19 maart 2022
Buurthuis Leuvenheim
Op 19 maart organiseert het team van IHTP Europa een open dag in Leuvenheim, Gelderland.
Deze dag is toegankelijk voor iedereen die interesse heeft in de opleiding voor therapeutisch harpspelen, bij IHTP Europe.

IHTP staat voor International Harp Therapy Program, de grondlegger is Christina Tourin. Het programma is geaccrediteerd door de International Standards Board of Therapeutic Musicians van de USA. Je leert er om harp te spelen voor kwetsbare mensen, je muzikaal af te stemmen op de situatie, te improviseren vanuit bekende en onbekende muziek,  werken met kerk modi en Chinese elementen en nog veel meer.

Tijdens deze introductiedag in Leuvenheim zullen we samenspelen, voelen wat de harp muziek met je kan doen, informatie geven over de opleiding en kort ingaan op het werkveld van de therapeutisch muzikant.

Deelname €85,- Inclusief koffie, thee en lunch.
Locatie: Buurthuis Leuvenheim, Arnhemse Straat weg 117, Leuvenheim(dit ligt in Gelderland, tussen Dieren en Zutphen)

Breng je harp mee!

Informatie en opgeven: ihtpeurope@gmail.com
Meer info: www.harptherapycampus.eu

Geplaatst op 26 januari 2022


Lees verder: