Inspiratie sessie: Harp in de zorg

Met Lies Joosten
18 februari 2022
online

Dat harpspelen fijn en gezond is voor jezelf en/of je toehoorders weten we allemaal. Maar er valt nog veel meer over te vertellen.
Daarom houden we op vrijdag 18 februari een online bijeenkomst voor alle geïnteresseerde leden van de Harp Vereniging. De avond start om 20:00u en duurt tot ongeveer 22:00u.
Onze gast is Lies Joosten. Zij vertelt ons over muziek in de zorg en dan in het bijzonder over het nieuwe werk op de Intensive Care. Daarnaast geeft zij meer informatie over de harptherapie opleiding die nu ook in Nederland is gestart.
Deze inspiratie sessie is bedoeld voor zowel professionals als niet-beroepsmatige harpisten.

De sessie wordt gehouden via Zoom. Meld je aan via info@harpvn.nl en dan krijg je een link om jezelf aan te melden (dan krijg je via Zoom je persoonlijke inloggegevens). Het aanmelden maakt de meeting ook helemaal veilig. Ongeveer een half uur van tevoren zetten we de online deuren open zodat jullie kunnen ‘binnenlopen’.

Geplaatst op 24 januari 2022


Lees verder: