Het oor van Rembrandt

22 november 2019
Edesche Concertzaal, Ede

Rembrandt van Rijn kennen we door wat hij zag. Door zijn ogen kijken we de Gouden Eeuw in. Maar hoe dicht kunnen we bij zijn oren komen? Welke klanken streelden zijn oren? Welke melodietjes neuriede hij tijdens het schilderen? Welke liedteksten werden er in zijn omgeving geschreven? Welke liedjes kende hij misschien van buiten? Onze vraag is kortom: welke muziek speelde een rol in het leven van Rembrandt? En ons antwoord is een bonte revue van liedjes, gedichten, schilderijen en deuntjes uit de directe omgeving de grootste schilder uit onze geschiedenis.

Door Camerata Trajectina met harpiste Constance Allanic. Voor meer informatie en om tickets te bestellen: zie de website https://www.camerata-trajectina.nl/

Geplaatst op 7 oktober 2019


Lees verder: