Harp in de in de spotlights

Merel & Mirjam
3 juli 2022
Botenloods op NDSM werf, Amsterdam

Harpfanaten Merel en Mirjam zetten hun instrument in de schijnwerpers. Ze hebben bewust gekozen voor een contrastrijke plek voor hun concert. Zij gaan namelijk spelen tussen de boten in een Loods op de NDSM. Met hun harpen kunnen ze zachte, krachtige, mooie en ruwe klanken maken. In een vriendschappelijk duel hebben ze elkaar vorig jaar uitgedaagd om een stuk samen te schrijven. Dit was hun inspiratie om samen nog veel meer muziek te componeren en ook mooie stukken voor de harpen te bewerken. Op het programma staat ook Debussy, Fauré en Ierse muziek zal niet ontbreken. Het programma kondigen ze op een bijzondere manier aan. Ze vertellen alles in de vorm van beelden in de schijnwerpers!  De grote concertharpen staan centraal, maar ze zullen nog meer harpen meebrengen. Geniet van beeld en geluid en kom 3 juli 15 uur naar de loods op de scheepsbouwkade 3a (bij de Theo Fransmanbrug).

 

Wanneer; 3 juli 2022 van 15 uur tot 16 uur.  (aanvang vanaf 14.30 uur)
Waar; scheepsbouwkade 3a bij de Theo Fransmanbrug. 
Toegang voorverkoop: volwassene 17,50, kinderen t/m 17 jaar 7,50, stadspas 12,50

Toegang aan de deur: 20 euro ( en kinderen t/m 17 jaar 7,50, stadspas 12,50)

Geplaatst op 27 mei 2022


Lees verder: