fluit/harp Huismuziek

6 april 2024

Op zaterdag 6 april aanstaande verzorg ik voor de 2e keer (samen met fluitiste Francien Post) voor Huismuziek in het Akoesticum in Ede een dag in het teken van de fluit/harp-combi.

Een dag vol mooie muziek voor de enigszins gevorderde haken- of pedaalharpist. Misschien heb jij leerlingen die het leuk zouden vinden om eraan mee te doen?

Dit jaar gaan we o.a. aan de slag met de Pavane van Fauré (in een eigen bewerking), Suo Gân (Groves) en wat Klezmer muziek voor groot ensemble. Daarnaast wordt er ook gewerkt in kleinere groepjes (of duo’s) aan (voor pedaalharp) Le Petit Chevrier Corse van Tomasi en/of de 1e Sonate van de Boisvallée en (voor hakenharp) 3 delen uit Algues van Andrès en Le Basque van Marais.

Leerlingen kunnen zich ook als fluit/harp-duo opgeven.

Lees hier meer info.

Geplaatst op 8 februari 2024


Lees verder: