Familieconcert (3+) | De wolf in de wolken

Met Liesbeth Vreeburg
25 augustus 2019
Oosterkerk, Zeist

Karin Leutscher, fluit | Liesbeth Vreeburg, harp

Muziek kun je wel voelen, maar niet zien. Je kunt muziek niet ergens instoppen. Of toch? Kun je muziek bewaren? Of zoekt ze zelf een plekje in de hoofden van mensen? Muziek kan mensen veranderen. Mensen kunnen er droevig van worden of vrolijk of bang. Maar waar komt de muziek eigenlijk vandaan? In De wolf in de wolken verkennen de musici de mogelijkheden van hun instrumenten, onderzoeken ze of muziek echt bestaat en vertellen zonder woorden iets over waar de muziek vandaan komt.

Toegang: Gratis, reserveren is niet nodig
Tijd: 16.00 uur
Locatie: Oosterkerk, Woudenbergseweg 44, 3701 BC te Zeist

Zondag 25 augustus | 16.00 uur

Geplaatst op 6 augustus 2019


Lees verder: