Dutch Harp Festival 2020

15 mei - 16 mei 2021
TivoliVredenburg, Utrecht

Het Dutch Harp Festival wordt vanwege de ontwikkelingen rondom het coronavirus verplaatst naar 15 en 16 mei 2021

Programma
Net als tijdens de vorige editie in 2018, neemt artistiek leider Remy van Kesteren je mee naar Planet Harp, waar je ontdekt hoe veelzijdig de harp is. Voor deze jubileumeditie heeft Remy wederom een waanzinnig ontdekkingsprogramma van mede-harpisten samengesteld. Met Lavinia Meijer en Tom Monger (harpist van rockband Florence + The Machine) staan er twee prachtige grote namen op het affiche.

En wat dacht je van LEYA en Mary Lattimore, die beiden afgelopen maand grote indruk maakten op het Utrechtste ontdekkingsfestival Le Guess Who? Of het Orchestra Elastique dat de soundtrack van King Kong live zal vertolken…

Op Planet Harp worden alle zintuigen optimaal geprikkeld, zo zal de Noorse Sunniva Rødland haar Vortex Room presenteren; een geluidsinstallatie van 36 surround speakers. Zo heb je de harp zeker nog nooit gehoord!

Bovendien beperkt de programmering zich niet tot de zalen: ook in nissen, hoekjes, op trappen, pleinen en in liften vinden nieuwe samenwerkingen, experimenten en ontdekkingen plaats.

Geplaatst op 4 december 2019


Lees verder: