Concierto de San Valentin in Kleine Barhlomeuskerk Beek Ubbergen

13 februari 2022
Kleine Barhlomeuskerk, Ubbergen

Op zondagmiddag 13 februari a.s. in de Kleine Bartholomeuskerk, twee maal een romantisch concert gehouden door harp- gitaar duo Claudia y Manito. Vol overgave en vuur brengt dit tweetal een repertoire van muziek en liederen uit het Latijns-Amerikaanse continent ten gehore.Op de Paraguayaanse harp speelt Claudia van Trigt gevoelige melodieën en ritmische partijen. Menig luisteraar voelt bij haar spel de passie en hartstocht. Ook worden er Spaanstalige nummers met het thema ‘de liefde’ gezongen. Het gipsy flamencospel van Manito geeft de muziek een extra dimensie Zijn naam is een directe verwijzing naar de gitaarlegende Manitas de Plata. Dit optreden is een absolute aanrader voor verliefde stellen, of voor diegenen die het nog moeten worden.De eerste shift is van 13.30 – 14.30, de tweede is van 16.00 tot 17.00 entree €15,00 incl. drankje. Per keer maximaal 30 personen. Aanmelden is verplicht dit kan via info@manito.biz of 06-23259107 Er kan op de middag alleen contant worden afgerekend. Het adres van het kerkje is Nieuwe Holleweg 2 Beek-Ubbergen,site www.bartholomeuskerkje.nl

Geplaatst op 8 februari 2022


Lees verder: