Concert Plaisir d’amour: Vrouwenklanken

Met Anouk Platenkamp
8 december 2019
Hortus Arcadia Nijmegen

Een bonte stoet vrouwen trekt voorbij in Vrouwenklanken. Vrouwelijke componisten en dichters, dappere meiden uit de middeleeuwen, een verveelde huisvrouw, een gewiekste hoerenmadam, arbeidsters uit de 19e eeuwse industrie… Ze laten ze zich horen, in oude ballades, venijnige gedichten, dansmuziek, swingende liederen. Met verve vertolkt door Plaisir d’amour in de Nijmeegse Hortus (d’Almarasweg. Toegang vrij (vrije gift).
Plaisir d’amour is in 2014 opgericht door harpiste Anouk Platenkamp en strijker Jos Koning, twee professionele musici met vele jaren ervaring. Hun repertoire en speelwijze is behoorlijk eigenzinnig maar leunt duidelijk op de folk. Dat blijkt ook uit het instrumentarium: Keltische harp, vijfsnarige viool, Zweedse nyckelharpa, strijkpsalter en viola d’amore. Voor meer informatie over de musici: www.harpiste.nl, www.joskoning.nl. Meer weten over Plaisir d’amour: www.plaisirdamour.nl.
Aanvang: 14:00 uur
Vrije bijdrage

Geplaatst op 4 december 2019


Lees verder: