Café Bredero op festival FolkBaroque

Met Constance Allanic
25 mei 2019
Oude Lutherse kerk, Amsterdam

Camerata Trajectina (met harpiste Constance Allanic) neemt u mee 400 jaar terug in de tijd, naar het Amsterdam van Gerbrand Adriaenszoon Bredero, de eerste grootheid van het Nederlandse levenslied. Camerata Trajectina strijkt daarom neer in een bruin, Amsterdams café, met zo’n lage zoldering en geen WC voor vrouwen apart. Met een heuse barman en stamgasten. De relationele spanningen nemen toe: de ene wil de ander, maar die ander wil die ene niet. Met de fenomenale liedkunst van Bredero viert Camerata het leven, de liefde en de drank. Tot het ochtengloren. Kom gerust een biertje drinken in Cafe Bredero.

25 mei 2019 in de Oude Lutherse kerk Amsterdam, aanvang 12:00.
https://www.folkbaroqueamsterdam.com/nl/tickets/

Geplaatst op 13 mei 2019


Lees verder: