Belle, vertel!

17 juni - 4 juli 2021
Slot Zuylen, Oud-Zuilen

Een theatrale muziekvoorstelling door Camerata Trajectina en Slot Zuylen met Constance Allanic op de harp.

De jonge Nora komt op haar fiets naar Oud-Zuilen en vindt het leven van Belle, 270 jaar later, verrassend herkenbaar. Opgroeien in een wereld vol regels, beperkingen en verwachtingen is niet altijd makkelijk.

Belle, vertel! beschrijft het leven van Belle van Zuylen vanuit haar eigen huis: Slot Zuylen, het prachtige kasteel aan de Vecht. Aan de hand van muziek en haar brieven neemt het muziekgezelschap Camerata Trajectina je mee naar de 18e eeuw. Wandelend door slot en tuin hoor en zie je livemuziek met theater én maak je kennis met Belle en Nora in een speciaal gemaakte podcast. Een totaalervaring voor jong en oud.

Slot Zuylen ligt aan de noordelijke rand van de stad Utrecht en is ook met het OV bereikbaar.

Voor meer informatie, alle speeldata en kaartverkoop, kijk op https://www.camerata-trajectina.nl/project/belle-vertel/

Geplaatst op 5 juni 2021


Lees verder: